Reklama

Reklama

Koronawirus. Kolejne przypadki zakażeń w Orenburgu, następny mecz przełożony

Środowy mecz FK Orenburg z Uralem Jekaterynburg został przełożony z powodu wykrycia kolejnych przypadków zakażenia koronawirusem w klubie.

W zeszłym tygodniu sześciu piłkarzy i dwóch członków sztabu szkoleniowego Orenburga miało pozytywny wynik na COVID-19, w wyniku czego ich mecz z Krasnodarem został odwołany.

W środę rosyjska liga podała, że u kolejnych 10 zawodników i członków sztabu szkoleniowego wykryto koronawirusa.

"Udział zespołu w pozostałych mu do rozegrania meczach będzie zależał od wyników nadchodzących testów" - podała liga w komunikacie.

Na razie piłkarze i sztab Orenburga, który zajmuje ostatni miejsce w rosyjskiej ekstraklasie, są w kwarantannie. Klub, który mieści się 1500 kilometrów na południowy-wschód od Moskwy, blisko granicy z Kazachstanem, ma do rozegrania jeszcze sześć spotkań.

Zobacz wyniki, terminarz i tabelę ligi rosyjskiej

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL