Reklama

Reklama

Ważenie przed KSW 22

W piątkowe południe na warszawskim Torwarze odbyło się ważenie przed sobotnią galą KSW 22. Głównym wydarzeniem wieczoru będzie debiut w ringu KSW Pawła Nastuli i obrona mistrzowskiego pasa przez Jana Błachowicza.

W piątkowe południe na warszawskim Torwarze odbyło się ważenie przed sobotnią galą KSW 22. Głównym wydarzeniem wieczoru będzie debiut w ringu KSW Pawła Nastuli i obrona mistrzowskiego pasa przez Jana Błachowicza.

Rywalem mistrza KSW w wadze półciężkiej będzie Goran Reljić. 28-letni Chorwat ma za sobą występy na galach UFC, łącznie w swojej karierze stoczył 14 pojedynków, z których 11 wygrał i trzy przegrał.

Po ceremonii ważenia niepokonany od blisko dwóch lat Jan Błachowicz przyznał, że...najtrudniejsze ma już za sobą. "Najgorsze za mną, waga zrobiona. Teraz już sama przyjemność: jedzenie i to na co czekam prawie trzy  miesiące - walka!" - napisał na swoim profilu na Facebooku.

W sobotni wieczór przed pojedynkiem Jana Błachowicza z Goranem Reljiciem fani MMA zobaczą w akcji legendę polskich sportów walki, mistrza olimpijskiego w judo z Atlanty, Pawła Nastulę. Przeciwnikiem debiutującego na galach KSW weterana organizacji Pride będzie Amerykanin Kevin Asplund.

Reklama

Bardzo ciekawie zapowiada się również inne starcie w wadze ciężkiej. Czołowy polski zawodnik tej kategorii wagowej Karol Bedorf zmierzy się z byłym strongmanem Olim Thompsonem.

Ponadto na gali kibice zobaczą w akcji m.in. Anzora Azhieva, Piotra Strusa, Rafała Moksa, Marcina Naruszczkę i Kamila Walusia, który powalczy z niedawnym przeciwnikiem Mariusza Pudzianowskiego - Christosem Piliafasem.

Transmisja z gali KSW 22 dostępna będzie na antenie Polsatu Sport (od 19.00) i Polsatu (od 20.00).

Ważenie przed KSW 22:

Walka wieczoru:

Pojedynek o pas KSW w wadze półciężkiej

93 kg.: Jan Błachowicz (93,1 kg) - Goran Reljić (92,9 kg)

Pozostałe:

115 kg.: Paweł Nastula (109,9) - Kevin Asplund (116,1 kg)

115 kg.: Karol Bedorf (113,8kg) - Oli Thompson (111,9 kg)

66 kg.: Anzor Azhiev (65,4 kg) - Pavel Svoboda (nie dojechał na ważenie)

84 kg.: Piotr Strus (83,9 kg) - Aziz Karaoglu (83,4 kg)

80 kg.: Rafał Moks (79,9 kg) - Marcin Naruszczka (80,3 kg)

120 kg.: Kamil Waluś (120,2 kg) - Christos Piliafas (117,2)

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama