Reklama

Reklama

Kylian Mbappe zaskakuje! Sensacyjne zwrot akcji stanie się faktem?

Piątek 20 maja może być kluczowym dniem dla przyszłości Kyliana Mbappe. Tego dnia Francuz spotka się z przedstawicielami swojego obozu, by jeszcze raz przedyskutować kwestię ewentualnego transferu. Jak wynika z doniesień, Real Madryt - który marzy o sprowadzeniu 23-latka - wcale nie może być pewien swojej pozycji. Znany dziennikarz Ginaluca Di Marzio dodał wprost, że Mbappe jest bliski podpisania nowej umowy z PSG mimo ustnego porozumienia z "Królewskimi".

Już od dłuższego czasu wydaje się, że wszystkie drogi Kyliana Mbappe prowadzą na Estadio Santiago Bernabeu. To właśnie w Realu Madryt chce grać od czasów dzieciństwa, a teraz ma ku temu doskonałą okazję. Nie dość, że Francuz jest numerem jeden na liście transferowej "Królewskich", to jeszcze może przenieść się do Hiszpanii jako wolny agent.

Czy jednak tak się stanie? Mimo ostatnich doniesień nic jeszcze nie jest przesądzone. PSG z całych sił walczy bowiem o to, by przedłużyć umowę ze zwoją gwiazdą i - jak informuje Fabrizio Romano - w ciągu ostatnich 15 dni wciąż podnosi swoją ofertę.

Reklama

PSG walczy o Kyliana Mbappe. Real Madryt czeka na decyzję. W piątek kluczowe spotkanie

Włoski dziennikarz dodaje, że Real Madryt czeka na "zielone światło" od Kyliana Mbappe od minionego wtorku, lecz Francuz poprosił jeszcze o czas do namysłu.

W piątek 23-latek ma spotkać się z przedstawicielami swojego obozu, by przedyskutować kwestię swojej przyszłości. Nie wiadomo jednak, czy podczas rozmów zapadną wiążące decyzje.

Gianluca Di Marzio poinformował już jednak, że na ten moment Kylian Mbappe jest bliski przedłużenia umowy z PSG, a decydować mają o tym nie tylko kwestie ekonomiczne. Jeśli Francuz wybierze ekipę mistrza Francji, będzie to ogromny "cios" dla Realu Madryt.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL