Reklama

Reklama

Paryż kontratakuje. Ogromna oferta dla gwiazdy

Paris Saint-Germain nie zamierza oddawać Kyliana Mbappe. Mistrzowie Francji zaoferowali napastnikowi pensję w wysokości czterech milionów funtów miesięcznie, co uczyniłoby go najlepiej zarabiającym piłkarzem. Wszystko jednak wskazuje, że zawodnik po sezonie odejdzie do Realu Madryt.

Do tej pory PSG nie udało się przedłużyć umowy z Mbappe, która wygasa po bieżących rozgrywkach. Nowa oferta miałaby jednak przekonać napastnika do pozostania w Paryżu.

Po pierwsze jego pensja zostałaby podwojona - do czterech milionów funtów miesięcznie. a po drugie za sam podpis 23-latek miałby zainkasować około 100 mln funtów, wliczając prawa wizerunkowe i premie za zdobyte bramki oraz sukcesy w Lidze Mistrzów.

Francuski klub od dawna stara przedłużyć umowę z reprezentantem Francji, ale ten na razie pozostawał nieugięty. Właśnie ogłosił, że już niedługo poinformuje o swojej przyszłości.

Reklama

Kylian Mbappe - kierunek Real?

Wszystko wskazuje na to, że Mbappe trafi do Realu Madryt. Hiszpański gigant poszukuje nowego napastnika, bo Karim Benzema zalicza sezon życia, ale ma już 34 lata. "Królewscy" właśnie zostali mistrzami kraju, a 28 maja zagrają z Liverpoolem w finale Ligi Mistrzów.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL