Reklama

Reklama

Wisła Kraków przedłuża współpracę z obrońcą

Serafin Szota przedłużył umowę z Wisłą Kraków. Defensor w tym sezonie może liczyć na zaufanie trenera Adriana Guli.

22-letni defensor Serafin Szota przedłużył umowę z Wisłą Kraków. Negocjacje w tej sprawie ze stoperem trwały już od pewnego czasu, ostatecznie obrońca parafował kontrakt obowiązujący do 30. czerwca 2025 roku.

Wisła Kraków. Serafin Szota na dłużej pod Wawelem

Serafin Szota jest zawodnikiem Wisły od 2019 roku. W międzyczasie był wypożyczony do Stomilu Olsztyn, gdzie zbierał doświadczenie. W barwach "Białej Gwiazdy" wystąpił do tej pory w 26 meczach, w których zdobył dwie bramki.

Jesienią Szota dość regularnie pojawiał się w pierwszym składzie drużyny Adriana Guli.  

- Czekałem na swoją szansę dwa lata. Niejeden by się już poddał, zmienił klub. Ale cały czas pracowałem i w końcu ta szansa przyszła - mówił na początku obecnego sezonu Szota w rozmowie z Interią.

Reklama

Czytaj także: Nowy piłkarz Wisły podziwiał Ronaldo


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy