Piotr Giza piłkarzem Cracovii

W poniedziałek o godzinie 14 w budynku klubowym przy ulicy Wielickiej 101 odbyła się konferencja prasowa, podczas której zaprezentowany został nowy zawodnik Pasów - Piotr Giza. Jest to powrót popularnego "Gizmo" do Cracovii po ponad 3 latach - informuje oficjalny serwis klubowy, "www.Cracovia.pl"

Piotr Giza podpisał z Klubem półroczny kontrakt (z opcją przedłużenia), który obowiązywał będzie od 1 stycznia 2011r. W Ekstraklasie zadebiutował 30 lipca 2004 r. meczem z Zagłębiem Lubin. Rozegrał 145 spotkań w najwyższej klasie rozgrywkowej, w których zdobył 24 bramki. W zespole Pasów Piotrek grał od sezonu 2002/2003, rozegrał 134 mecze, zdobył w nich 29 goli.

Reklama

Spotkanie z dziennikarzami rozpoczął Wiceprezes Jakub Tabisz : Zaczynamy transferem przez Państwa oczekiwanym. Bardzo się cieszę, że Piotrek Giza zdecydował się pomóc Cracovii. Miło mi powitać go ponownie w klubie. Zapytany czy przedłużenie kontraktu jest zależne od pozycji w tabeli na koniec sezonu odpowiedział kategorycznie: Opcja przedłużenia po pół roku nie jest uzależniona od utrzymania w Ekstraklasie.

Dyrektor Sportowy MKS Cracovia SSA Tomasz Rząsa : Piotrek Trenował z nami przez blisko 2 miesiące i zdążył już poczuć krakowski klimat. Będzie dla nas wzmocnieniem na wiosnę w linii pomocy.

Sam zawodnik nie krył radości z powrotu do drużyny. - Ostatnie czasy były dla mnie ciężkie i Cracovia wyciągnęła do mnie rękę, mogłem trenować z drużyną. Teraz ja chcę pomóc Cracovii. Miałem oferty z innych klubów, ale wszelkie rozmowy kończą się z dniem dzisiejszym.

Dowiedz się więcej na temat: pilkarze | zawodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje