• 7 .Real Sociedad San Sebastián (13 pkt.)
  • 8 .Villarreal CF (13 pkt.)

FC Barcelona. Kibice doceniają Paulinho

Fani FC Barcelona nie byli uradowani transferem Paulinho do klubu, ale swoją dobrą grą Brazylijczyk szybko zyskał ich uznanie.

Podczas wczorajszego meczu z SD Eibar na Camp Nou, po zdobytej przez Brazylijczyka bramce na 2-0 kibice skandowali jego nazwisko.

Paulinho do Barcelony trafił z Guangzhou Evergrande za 40 mln euro. Kibice Barcy nie byli zachwyceni sprowadzeniem Brazylijczyka. Transfer reprezentanta Brazylii był alternatywą dla Marco Verrattiego. Włoch na Camp Nou nie trafił, ponieważ Paris Saint-Germain nie chciało stracić swojego kluczowego zawodnika.

Na początku tego sezonu Paulinho świetnie wprowadził się do nowego zespołu. W sobotnim meczu z Getafe wszedł z ławki rezerwowej w drugiej połowie i strzelił zwycięskiego gola dla "Blaugrany".

Wczoraj trener Ernesto Valverde wystawił Brazylijczyka od pierwszej minuty w meczu z Eibar. Paulinho zagrał bardzo dobrze, zdobył bramkę na 2-0, i zaliczył asystę przy golu Leo Messiego na 5-1. Ostatecznie FC Barcelona pokonała Eibar SD 6-1.

W szóstej kolejce Primera Division FC Barcelona zagra na wyjeździe z Gironą FC.