Reklama

Reklama

Niezwykłe słowa o polskim brylancie. "Ma papiery na wielkie granie"

Kacper Kozłowski został najmłodszym piłkarzem w historii mistrzostw Europy, wchodząc na boisko w niezwykle ważnym dla reprezentacji Polski meczu z Hiszpanią. 17-letni zawodnik nie uległ presji i dobrze prezentował się na tle wymagającego rywala. - Ten chłopak nie pęka. Ma piłkarskie walory, ale też głowę - nie ma wątpliwości Roman Kołtoń z "Prawdy Futbolu".

Selekcjoner zaimponował Kołtoniowi decyzją o posłaniu na boisko siedemnastolatka Kacpra Kozłowskiego, najmłodszego w historii piłkarza, który zagrał na mistrzostwach Europy.

- To potwierdza, że to nie jest zabawka, maskotka na tym Euro. To rzeczywisty piłkarz, którego Sousa buduje. Trener nie bał się "wrzucić" go w 55. minucie. Myślę, że Mateusz Klich ma jakieś problemy z fizycznością, być może ma jakąś kontuzję, bo takiego piłkarza nie zmienia się w 55. minucie. Ale trener musiał zmienić i nie sięgnął po Karola Linettego, tylko po Kozłowskiego. To piłkarz, który ma nieprawdopodobne walory jeżeli chodzi o zagrania, panowanie nad piłką. Ale także ma głowę. Widać, że ma papiery na wielkie granie - stwierdził Kołtoń.

Reklama

Nowy program o Euro - codziennie na żywo o 12:00 - Sprawdź!

Gdziekolwiek jesteś, słuchaj meczu na żywo! - Relacja live tylko u nas!

Sam Kozłowski też zrobił na komentatorze ogromne wrażenie.

- To piłkarz, który ma nieprawdopodobne walory jeżeli chodzi o zagrania, panowanie nad piłką. Ale także ma głowę. Widać, że ma papiery na wielkie granie. Wchodzi w 55. minucie tzw. meczu o wszystko, bo dla Polski to był mecz o wszystko w tym turnieju. I ma przeciwko sobie Pedriego z Barcelony, Rodriego z Manchesteru City i Koke z Atletico Madryt, a za chwilę wchodzi Fabian Ruiz z Napoli. I ten chłopak nie pęka w tym towarzystwie, on pruje dalej! - przyznał Kołtoń.

Zobacz więcej na Polsatsport.pl

Dowiedz się więcej na temat: Euro 2020 | Kacper Kozłowski | reprezentacja Polski | Paulo Sousa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje