Reklama

Reklama

Fatalne wieści ws. Piątka. Koniec marzeń o Euro

Niestety wszystko wskazuje na to, że Krzysztofa Piątka nie zobaczymy na Euro 2020. Jak przekazał Tomasz Włodarczyk z portalu "Meczyki.pl" specjaliści, którzy badali Polaka, mówią wprost, czeka go przynajmniej miesiąc przerwy.

Przypomnijmy, że Krzysztof Piątek doznał kontuzji w meczu Herthy BSC z Schalke FC. Początkowo wydawało się, że Polak skręcił kostkę, okazało się jednak, że jest ona złamana. Wtedy było już wiadomo, że to koniec sezonu dla polskiego napastnika. Kibice jednak liczyli, że zdąży się wykurować przed mistrzostwami Europy.

Ich nadzieje rozwiał Tomasz Włodarczyk z portalu "Meczyki.pl". Jak przekazał za pośrednictwem Twittera, w najbliższych dniach Piątek ma przejść zabieg kontuzjowanej kostki. Specjaliści, którzy się nim zajmowali, mówią zgodnie, Polaka czeka minimum miesiąc przerwy, co wyklucza jego udział w nadchodzącym Euro.

Reklama

Sam zainteresowany mówił, że ma nadzieję na szybsze zakończenie rehabilitacji i walkę o Euro. Niestety, sprawdził się pesymistyczny scenariusz i napastnika Herthy czeka przynajmniej miesiąc przerwy, choć może skończyć się na dłuższe przerwie.

KK

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL