Reklama

Reklama

Tabela gr. E "Polskiej" :
  • 1. Słowacja (3 pkt.)
  • 2. Hiszpania (1 pkt.)
  • 3. Szwecja (1 pkt.)
  • 4. Polska (0 pkt.)

Fatalna diagnoza ws. Piątka. Kilka miesięcy przerwy

Niestety każda kolejna wiadomość w sprawie kontuzji Krzysztofa Piątka, która napływa z Niemiec, jest coraz gorsza. Roman Kołtoń za pośrednictwem Twittera przekazał, że w piątek napastnik Herthy BSC ma przejść operację. Po niej czeka go nawet kilka miesięcy przerwy.

Piątek doznał kontuzji w środowym meczu Herthy z Schalke 04. Polak źle stanął i z bólem opuścił plac gry. Początkowo wydawało się, że 25-latek będzie w stanie powalczyć o powrót do dyspozycji przed turniejem. Niestety każda kolejna wiadomość w tej sprawie była coraz gorsza i wiemy już, że Piątka nie zobaczymy na Euro.

Jak przekazał za pośrednictwem Twittera Roman Kołtoń w piątek o 8 rano napastnika Herthy czeka operacja. Po niej niestety nastąpi długi rozbrat z piłką, trwający nawet kilka miesięcy. Choć początkowo wydawało się, że Piątek może nawet wykurować się przed Euro 2020, to jednak po dokładnych badaniach sprawdził się najczarniejszy scenariusz.

Reklama

Polski Związek Piłki Nożnej zaplanował na piątek briefing prasowy. Wtedy zapewne oficjalnie dowiemy się, jak będzie wyglądała przyszłość napastnika. Wygląda jednak na to, że jego występ na Euro 2020 jest niemożliwy. Co prawda Piątek był murowanym kandydatem do wyjazdu na turniej, jednak w takiej sytuacji Paulo Sousa będzie musiał rozglądać się za jego zastępcą.

KK

Dowiedz się więcej na temat: piłka nożna | Krzysztof Piątek | Euro 2020

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje