Reklama

Reklama

Euro 2020. Sebastian Szymański skomentował brak powołania do reprezentacji Polski

Sebastian Szymański nie znalazł się w gronie zawodników, powołanych przez Paulo Sousę do szerokiej kadry na zbliżające się, piłkarskie mistrzostwa Europy. Zawodnik skomentował tę decyzję za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Występujący w Dynamie Moskwa 22-latek ma za sobą bardzo udany sezon. Był pewnym punktem zespołu i czołową postacią całej ligi, o czym świadczy najlepiej miejsce w najlepszej jedenastce sezonu. Mimo to piłkarz nie znalazł uznania w oczach portugalskiego szkoleniowca, co obok braku powołania dla Kamila Grosickiego było zdecydowanie największą niespodzianką.

Za pośrednictwem mediów społecznościowych piłkarz skomentował decyzję trenera. - Choć nie znalazłem się w kadrze przygotowującej do udziału w mistrzostwach Europy, pozostaję całym sercem z ekipą, która będzie miała taką szansę - napisał dodając, iż "w razie potrzeby jest w gotowości" i będzie wspierać drużynę z całych sił.

- Trzymam kciuki za wszystkich chłopaków i gorąco wierzę, że przeżyją fantastyczną przygodę, która da nam wszystkim wiele pięknych emocji - podsumował.

Szymański rozegrał w kadrze 11 spotkań. Został przez Sousę powołany na mecze eliminacji mistrzostw świata z Węgrami, Andorą i Anglią, lecz wystąpił tylko w pierwszym z nich. Wybiegł w podstawowym składzie, został zmieniony w 58. minucie. 

TC

ReklamaReklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy