Reklama

Reklama

Euro 2020. Rosyjskie media: Polacy nie mogą liczyć na wiele ze Szwedami

Według mediów sportowych w Rosji polskim piłkarzom będzie trudno liczyć na wiele w meczu ze Szwedami. Jak przypominają, na tym turnieju ekipa "Trzech Koron" jeszcze nie straciła gola.

"Niestabilnej reprezentacji Polski trudno będzie liczyć na wiele" - ocenia portal championat.com. Przekonuje, że polskiej drużynie "bynajmniej nie wszystko idzie gładko" podczas tych mistrzostw. "Ryzyko, że będą ostatni (w grupie) jest dość duże, głównie - z powodu nieprzekonującej gry" - prognozuje portal.

 Strefa Euro - zaprasza Paulina Czarnota-Bojarska i goście - Oglądaj!

"Polacy będą pewniejsi siebie"

Komentator ocenia przy tym, że po remisie 1-1 z jednym z faworytów Hiszpanią: "Polacy będą pewniejsi siebie". Niemniej, zaznacza, że obrony reprezentacji Szwecji do tej pory nie udało się pokonać ani Hiszpanom, ani Słowakom.

Reklama

"Polacy z pewnością ruszą do ataku, prędzej czy później to nastąpi" - prognozuje portal sport24.ru. Komentator przyznaje, że do tej pory szwedzka obrona nie doznała strat i że "przez ostatnich ponad 20 lat Szwedzi stale wygrywali z Polakami". Ale też - zauważa - Chorwacja aż do wtorku ani razu nie wygrywała ze Szkocją, a tym razem zwyciężyła 3-1. Z tego powodu portal nie czyni żadnych prognoz co do wyniku środowego pojedynku.

Relacja audio z każdego meczu Euro tylko u nas - Słuchaj na żywo!

Euro 2020. Polacy potrzebują zwycięstwa

Wskazuje przy tym, że do tej pory Robert Lewandowski na ME 2020 "nie potwierdza swojego statusu lidera". Nie ma koło siebie swoich kolegów z Bayernu Monachium, jednak: "to człowiek, który może w pojedynkę zadecydować o losach spotkania" - podkreśla rosyjski portal.

Polacy zagrają w środę ze Szwecją na stadionie Gazprom Arena, mecz rozpocznie się o godz. 18.00. Do awansu "Biało-Czerwoni" potrzebują wygranej; remis lub porażka będzie oznaczać zakończenie udziału Polaków w turnieju.

Dowiedz się więcej na temat: Euro 2020 | media | Rosja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje