Reklama

Reklama

Euro 2020. Reprezentacja Polski na szarym końcu... rankingu odzieżowego

Angielscy dziennikarze stworzyli ranking strojów, jakie zobaczymy na uczestnikach finałów Euro 2020. Wśród pierwszych kompletów za najbrzydszy uznano ten, w który przyodziani zostaną reprezentanci Polski. "Projektant wszystko zrujnował" - czytamy w uzasadnieniu.

Ranking przygotowała redakcja "The Independent". Ocenie poddano pierwszy i drugi komplet strojów. Za bezwzględnie najmniej atrakcyjny uznano drugi zestaw reprezentacji Czech. 

Niesympatyczne wyróżnienie spotkało również Polaków. Wśród podstawowych kompletów za najbrzydszy uznano ten, w którym podczas turnieju zaprezentują się wybrańcy Paulo Sousy.  

Anglicy krytykują stroje reprezentacji Polski

"Są niemal genialne, ale w ostatniej chwili projektant przesunął herb narodowy z lewej piersi na środek i wszystko zrujnował" - czytamy w uzasadnieniu werdyktu.

Zestawienie angielskiego dziennika wygrał drugi komplet strojów reprezentacji Szwecji. 

Reklama

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie

Sprawdź!

Kontynentalny czempionat rozpoczyna się 11 czerwca. Trzy dni później na arenie zmagań po raz pierwszy pojawią się "Biało-Czerwoni". Ich pierwszym przeciwnikiem będą Słowacy. Kolejni grupowi rywale Polaków to Hiszpanie (19 czerwca) i Szwedzi (23 czerwca).

UKi

Euro 2020 - wyniki, tabela, strzelcy, terminarz

Dowiedz się więcej na temat: Euro 2020 | piłkarska reprezentacja polski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje