Reklama

Reklama

Euro 2020. Oficjalnie: Poznaliśmy bazę reprezentacji Polski

Poznaliśmy już oficjalnie bazę, w której stacjonować będzie reprezentacja Polski podczas zbliżających się mistrzostw Europy. Potwierdziły się wcześniejsze informacje - "Biało-Czerwoni" zatrzymają się w Sopocie.

PZPN zdecydował, że oficjalną bazą Polaków podczas Euro 2020 będzie Hotel Marriott Resort & Spa w Sopocie. Nasza reprezentacja będzie trenowała na Arenie Gdańsk, na której rozegrany zostanie finał Ligi Europy.

Właśnie z Gdańska polscy piłkarze będą wylatywali na mecze fazy grupowej Ligi Europy do Sankt Petersburga i Sewilli. Tym samym nasza kadra zrezygnowała z ośrodka Portmarnock pod Dublinem.

- 17 maja 2021 roku o godzinie 12:00 selekcjoner Paulo Sousa ogłosi szeroką kadrę reprezentacji Polski na zgrupowanie w Opalenicy. 1 czerwca poznamy zaś ostateczny skład "Biało-Czerwonych" na turniej finałowy EURO 2020 - czytamy w oficjalnym komunikacie na portalu Laczynaspilka.pl.

Reklama

Znamy oficjalną bazę Polaków na Euro 2020

24 maja Polacy rozpoczną zgrupowanie w Opalenicy, gdzie będą przebywać do 9 czerwca. 1 czerwca nasza reprezentacja rozegra mecz towarzyski z Rosją we Wrocławiu, a tydzień później zmierzy się z Islandią w Poznaniu.

9 czerwca "Biało-Czerwoni" zjawią się w Sopocie.

TB

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama