Reklama

Reklama

Tabela gr. E "Polskiej" :
  • 1. Szwecja (4 pkt.)
  • 2. Słowacja (3 pkt.)
  • 3. Hiszpania (2 pkt.)
  • 4. Polska (1 pkt.)

Euro 2020. Jan Bednarek trenował indywidualnie

Jan Bednarek wciąż nie uczestniczył w drużynowych treningach na Polsat Plus Arenie Gdańsk. Środkowy obrońca reprezentacji Polski pracował indywidualnie.

Przed mistrzostwami wiele mówiło się, że Euro 2020 będzie symbolicznym przekazaniem pałeczki szefa defensywy z rąk Kamila Glika Janowi Bednarkowi. Tymczasem 25-letni zawodnik zmaga się z problemami zdrowotnymi.

Obrońca Southampton nie zagrał w ostatnim sparingu przeciwko Islandii, nie grał także wcześniej - przeciwko Rosji. Wszyscy zaczynają się zastanawiać, czy zdąży na mecz ze Słowacją 14 czerwca.

Jan Bednarek nie trenował z drużyną

Optymizmem nie napawa fakt, że Bednarek nie brał udziału w czwartkowych zajęciach reprezentacji. Środkowy defensor pojawił się na boisku, ale truchtał tylko wokół boiska przez kilkanaście minut. Później wrócił do hotelu z fizjoterapeutą.

Reklama

Jak przekonuje rzecznik prasowy PZPN Jakub Kwiatkowski w rozmowie z Meczyki.pl - nie ma zagrożenia pauzą w meczu ze Słowacją, a w przypadku Bednarka chodzi jedynie o profilaktykę. Piłkarzowi przed meczem z Islandią odezwał się stary uraz.

Brak Bednarka byłby wyjątkowy bolesny, po tym jak selekcjoner Paulo Sousa utracił już kilka ważnych elementów swojej układanki. Na Euro 2020 nie będzie mógł skorzystać z dwójki napastników światowej klasy - Arkadiusza Milika i Krzysztofa Piątka oraz innych zawodników - Krystiana Bielika, Arkadiusza Recy, czy Jacka Góralskiego.

WG

Dowiedz się więcej na temat: Euro 2020 | Jan Bednarek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje