Reklama

Reklama

Euro 2020. Hiszpanie komentują mecz z Polską. "Brakuje nam osobowości"

Po remisie 1-1 z Polską na temat spotkania wypowiedzieli się liczni dziennikarze i eksperci hiszpańscy. Zwracali oni uwagę przede wszystkim na braki w drużynie "La Furia Roja", choć. m.in. Santiago Canizares podkreślił w wypowiedzi dla COPE, że wynik jest "świetny dla Polski".

Javier G. Matallanas, dziennikarz "Asa" wrócił przede wszystkim uwagę na bramkę Moraty, która uznana została dopiero po sprawdzeniu przez "VAR". "Nigdy nie przyzwyczaimy się do opóźnionej radości, ale trafienie Moraty było ostatecznie słodkim świętem".

Javier Silles, również przedstawiciel "Asa" zwrócił uwagę na to, że Hiszpanie w obronie "stąpali po cienkim lodzie" i wykazywali się słabością w defensywie, gdy Polacy zaczęli zbliżać się do bramki Simona.

Strefa Euro - zaprasza Paulina Czarnota-Bojarska i goście - Oglądaj!

"Kiepska Hiszpania"

Reklama

Naczelny hiszpańskiego dziennika, Tomas Roncero uważa, że Hiszpanom zabrakło w obronie agresywności. "Graliśmy u siebie, a wydawało się, jakbyśmy grali w Polsce - stwierdził w wypowiedzi dla SER. "Kiepski Luis Enrique, kiepska Hiszpania - dodał w jeszcze innym komentarzu.

"Biorąc pod uwagę to, co widzieliśmy, jest to świetny wynik dla Polski. Jesteśmy zespołem technicznym, ale brakuje nam osobowości" - uważa z kolei Santiago Canizares, który przed laty sam był bramkarzem hiszpańskiej reprezentacji.

Nie możesz oglądać meczu? - Posłuchaj na żywo naszej relacji!

Euro 2020. Hiszpania poniżej oczekiwań

"La Furia Roja" ma przed sobą ostatni mecz w grupie. 23 czerwca Hiszpanie zmierzą się ze Słowakami i będzie to mecz, który zaważy na ich awansie. Po dwóch kolejkach gier podopieczni Luisa Enrique spisują się poniżej oczekiwań i zajmują trzecie miejsce w grupie z dorobkiem dwóch punktów.

PaCze

Dowiedz się więcej na temat: Euro 2020 | reprezentacja Polski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje