Reklama

Reklama

Wybierz z nami najładniejszą kibickę Euro

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej wchodzą w decydującą fazę. Fani piłki przeżyli już niesamowite emocje podczas dotychczasowych meczów. Redakcja Sport.Interia.pl wraz z Maxmodels.pl postanowiła utrzymać tę świetną atmosferę, organizując plebiscyt na najładniejszą kibickę ME. Pomóż nam wybrać Miss Euro Maxmodels głosując w poniższej zabawie.

Oczywiście, żeby nie było za prosto, uczestniczki naszego plebiscytu musiały wykazać się kreatywnością i na zdjęciach pokazać, jak bardzo kibicują piłkarzom na trwających mistrzostwach. Do finału przeszło 12 kandydatek, na które można oddać jeden głos dziennie.

Pamiętajcie, że dziewczyny walczą nie tylko o miano Miss Euro Maxmodels, ale także o nagrody pieniężne, więc zapraszamy do zabawy.

Reklama

Co ważne, nasza sportowa redakcja wybierze swoją faworytkę, którą nagrodzimy specjalnym wyróżnieniem. Mamy już jeden typ, ale zobaczymy jak rozłożą się wasze głosy.

A to jeszcze nie koniec naszych działań na Euro, ponieważ codziennie możecie obejrzeć nasz program "Strefa Euro 12:00" w samo południe, gdzie Paulina Czarnota-Bojarska razem z gośćmi omawia bieżące mecze mistrzostw.

Dodatkowo każdy z meczów możecie posłuchać na żywo w naszej relacji radiowej. Komentują m.in. Bożydar Iwanow, Artur Wichniarek lub Tomasz Hajto.

Gdziekolwiek jesteś, słuchaj meczu na żywo! - Relacja live tylko u nas!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje