Oficjalnie! Wielka gwiazda nie zagra już na Euro 2020 z powodu kontuzji

Reprezentant Francji Ousmane Dembele opuszcza zgrupowanie kadry narodowej i nie wystąpi już w żadnym meczu Euro 2020 - poinformowali "Trójkolorowi". Jest to efekt kontuzji, której skrzydłowy nabawił się w meczu z Węgrami.

Dembele zameldował się na boisku w 57. minucie sobotniego meczu Francji z Węgrami (1-1), zastępując Adriena Rabiota.

Nie wytrwał jednak na placu gry do końcowego gwizdka sędziego. Z powodu kontuzji opuścił boisko trzy minuty przed końcem regulaminowego czasu gry, dzięki czemu szasnę na występ otrzymał Thomas Lemar.