Reklama

Reklama

Nietypowe zachowanie w hicie Euro. Próbował ugryźć rywala

W hicie pierwszej kolejki fazy grupowej reprezentacja Francji pokonała Niemcy 1-0. Do nietypowej sytuacji doszło w pierwszej połowie tego spotkania, kiedy niemiecki obrońca próbował ugryźć Paula Pogbę.

Mecz Francji z Niemcami miał być hitem pierwszej kolejki fazy grupowej. Mecz jednak nieco rozczarował, głównie przez dość przeciętną postawę niemieckiej kadry, która długimi fragmentami po prostu nie dawała sobie rady ze znakomicie funkcjonującą niemiecką machiną. Jednym z głównych architektów zwycięstwa "Trójkolorowych" był Paul Pogba, na którego dość nietypowy sposób próbował znaleźć Antonio Ruediger.

W pewnym momencie, kiedy Niemcy przegrali już 0-1, niemiecki defensor podszedł do tyłu swojego rywala i próbował go ugryźć w plecy. Potem zaczął łapać go w okolicach klatki piersiowej, na co Pogba zareagował ze zrozumiałym oburzeniem. Sędzia nie zdecydował się jednak na ukaranie Ruedigera. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery i fotografów, co może oznaczać, że UEFA w jakiś sposób na to jeszcze zareaguje.

KK

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Euro 2020

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje