Reklama

Reklama

Karim Benzema: Jestem dumny z zaufania, którym mnie obdarzono

Napastnik Realu Madryt Karim Benzema skomentował w mediach społecznościowych swój powrót do reprezentacji Francji. Benzema zagra na Euro w kadrze "Les Bleus" - będą to jego pierwsze występy w narodowej drużynie od blisko sześciu lat.

18 maja selekcjoner reprezentacji Francji Didier Deschamps ogłosił kadrę Francji na zbliżające się mistrzostwa Europy. Najbardziej sensacyjnym wyborem trenera było zabranie na turniej Karima Benzemy - piłkarza, który od blisko sześciu lat nie grał w reprezentacji przez skandal obyczajowy. 

Benzema miał szantażować swojego kolegę z francuskiej drużyny, Mathieu Valbuenę, publikacją intymnych filmów z jego udziałem. Potem popadł też konflikt z Deschampsem, teraz jednak zdaje się, że relacje między oboma panami uległy poprawie. Karim Benzema zresztą z pewnością Francuzom się przyda - w tym sezonie w Primera Division strzelił dla Realu Madryt dotychczas 22 bramki.

Reklama

Podziękowania Benzemy

Napastnik skomentował decyzję Deschampsa w mediach społecznościowych:

"Jestem dumny z powrotu do reprezentacji Francji i zaufania, jakim mnie obdarzono. Dziękuję mojej rodzinie, przyjaciołom, klubowi, wam... i wszystkim, którzy zawsze mnie wspierali i dają mi siłę na co dzień" - napisał Benzema w mediach społęcznościowych.

Powrót na szczyt

Piłkarz Realu na Euro może zacząć już od "meczu na szczycie". Pierwsze spotkanie Francja gra z Niemcami 15 czerwca.

PaCze

Dowiedz się więcej na temat: Francja | Karim Benzema

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje