Reklama

Reklama

Euro 2020. Thomas Mueller prawdopodobnie nie zagra z Węgrami

Thomas Mueller z powodu problemów z kolanem nie zagra w środowym meczu Niemcy - Węgry. W poniedziałek na treningu Niemców brakowało też innych ważnych zawodników.

Niemiecki "Bild" donosi, że Niemcy do decydującego o awansie do 1/8 finału spotkania z Węgrami przystąpią osłabieni brakiem Thomasa Muellera. Niemiec zmaga się z urazem kolana - ma problem z torebką stawu kolanowego oraz więzadłem.

Sytuacja lidera Bayernu Monachium, który do kadry wrócił po blisko trzyletniej przerwie, nie napawa optymizmem. Według "Bilda" poważnie jest zagrożony także jego udział w meczu 1/8 finału.

Euro 2020. Thomas Mueller nie zagra z Węgrami

To nie jedyne problemy Niemców przed nadchodzącymi meczami. W poniedziałkowym treningu nie brało udziału kilku innych ważnych piłkarzy: Toni Kroos, Mats Hummels, Ilkay Guendogan oraz Lukas Klostermann.

Na szczęście, wydaje się, że wszyscy - poza Klostermannem - będą do dyspozycji Joachima Loewa już w środowym starciu.

Nowy program o Euro - codziennie na żywo o 12:00 - Sprawdź!

Spotkanie z Węgrami będzie dla obu drużyn kluczowe w walce o awans. Wygrana na pewno da Niemcom awans do kolejnej rundy, a prawdopodobnie do osiągnięcia celu wystarczy sam remis. Z kolei Węgrzy - choć skazani na porażkę - po remisie z Francją zachowali szanse na wyjście z grupy, ale potrzebują do tego właśnie wygranej z Niemcami.

Reklama

WG

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje