Reklama

Reklama

Euro 2020. Robert Lewandowski wspiera Christiana Eriksena

Po tym, jak Christian Eriksen upadł na boisko i był reanimowany podczas meczu Dania - Finlandia na Euro 2020, wsparcie dla Duńczyka płynie z całego świata. Swój wpis na Twitterze poświęcił Christianowi Eriksenowi również Robert Lewandowski.

Christian Eriksen upadł na boisko pod koniec pierwszej połowy meczu Dania - Finlandia. Lekarze długo zajmowali się nim jeszcze na murawie. Na szczęście, po przewiezieniu Christiana Eriksena do szpitala, jego stan był już stabilny. Eriksen poprosił kolegów z reprezentacji Danii, by dokończyli mecz z Finami. Wsparcie Duńczykowi przekazuje cały sportowy świat, również najlepszy piłkarz globu 2020 i kapitan reprezentacji Polski - Robert Lewandowski.

Zobacz nasz codzienny program o Euro - Sprawdź!

Euro 2020. Robert Lewandowski wspiera Christiana Eriksena

Reklama

"Oglądanie tych scen podczas meczu Dania - Finlandia na Euro 2020 było dla nas wszystkich niepokojące. Miło słyszeć, że Christian Eriksen jest w stabilnym stanie. Szybkiego powrotu do zdrowia, @ChrisEriksen8!" - napisał na Twitterze po angielsku Robert Lewandowski.

Jak przekazał wcześniej rzecznik PZPN i reprezentacji Polski Jakub Kwiatkowski, polscy piłkarze nie widzieli sytuacji z reanimacją Christiana Eriksena "na żywo" w telewizji, bo mieli wtedy odprawę poświęconą niedzielnemu treningowi i poniedziałkowemu meczowi ze Słowacją. - Dowiedzieli się wkrótce później. Oczywiście wszyscy byli w szoku. Ja również, zresztą akurat oglądałem ten mecz - powiedział PAP Jakub Kwiatkowski. 

Euro 2020. Mecz Polska - Słowacja w poniedziałek

Mecz Polska - Słowacja na Euro 2020 jest zaplanowany na poniedziałek na godz. 18 w Sankt Petersburgu. Transmisja meczu w TVP, relacja audio i relacja tekstowa na żywo z meczu Polska - Słowacja na Sport.Interia.pl. 

Relacja audio z każdego meczu Euro tylko u nas - Słuchaj na żywo!

BN

Dowiedz się więcej na temat: Robert Lewandowski | Christian Eriksen

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje