Reklama

Reklama

Belgia - Rosja 3-0 na Euro 2020. Timothy Castagne złamał kość jarzmową. To dla niego koniec turnieju

Najpierw podały to belgijskie media, a potem potwierdził selekcjoner Roberto Martinez. Timothy Castagne złamał kość jarzmową i zakończył swój udział w Euro 2020. Podczas meczu Belgia - Rosja boisko z urazami musiało opuścić aż czterech piłkarzy.

To była bardzo pechowa sobota na piłkarskich mistrzostwach Europy. Cieniem na całym dniu położył się atak serca Christiana Eriksena, którego doznał w czasie meczu Dania - Finlandia. Na szczęście, piłkarz po reanimacji w stanie stabilnym trafił do szpitala i jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

Kolejni piłkarze zdrowiem okupili starcie Belgii z Rosją. Już na początku meczu głowami zderzyli się Timothy Castagne oraz Daler Kuziajew. Obaj musieli opuścić murawę - podobnie jak jeszcze przed przerwą Jurij Żyrkow oraz pod koniec spotkania Jan Verthongen.

Reklama

Belgia - Rosja. Koniec Euro dla Castagne?

Castagne, już opuszczając boisko, wyglądał niczym znokautowany bokser z opuchniętym okiem i rozciętym łukiem brwiowym. Jak donoszą belgijskie media, piłkarz ma złamaną kość jarzmową. Martinez, selekcjoner Belgów, przyznał, że Castagne opuści resztę turnieju. 

Zobacz nasz codzienny program o Euro - Sprawdź!

Na szczęście selekcjoner Roberto Martinez ma na ławce godnego zastępcę Castagne - Thomasa Meuniera. Piłkarz Borussii Dortmund wszedł na boisko i jeszcze przed przerwą podwyższył wynik meczu na 2-0. Dwie pozostałe bramki zdobył Romelu Lukaku.

WG

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje