Reklama

Reklama

Premier League. Kai Havertz piłkarzem Chelsea FC

Kai Havertz oficjalnie przeszedł z Bayeru 04 Leverkusen do Chelsea FC. Niemiecki pomocnik podpisał pięcioletni kontrakt. "The Blues" zapłacili za niego około 72 mln euro.

Chelsea dokonuje kolejnego bardzo ciekawego wzmocnienia w letnim okienku transferowym. Już wcześniej "The Blues" sprowadzili z Bundesligi Timo Wernera, grającego wcześniej w RB Lipsk. Chelsea sprowadziła także m.in. Hakima Ziyecha z Ajaksu Amsterdam oraz Thiago Silvę z PSG.

O transferze Havertza mówiło się już od dłuższego czasu, lecz wciąż brakowało oficjalnego potwierdzenia. Dziś Bayer i Chelsea ogłosiły transfer młodego pomocnika.

Według medialnych doniesień Chelsea zapłaciła za zawodnika około 72 mln euro.

Ofensywny pomocnik Bayeru był objawieniem dwóch ostatnich sezonów Bundesligi. W 150 meczach dla "Aptekarzy" zdobył 46 bramek i zanotował 31 asyst.

Reklama

Havertz jest siedmiokrotnym reprezentantem Niemiec. W narodowych barwach zdobył jedną bramkę.

WG

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama