Reklama

Reklama

Comarch Cracovia. Odchodzą kolejni zawodnicy

Rewolucja kadrowa w hokejowym zespole Comarchu Cracovii. Z ekipy "Pasów" odchodzą kolejni zawodnicy, głównie Polacy, ale nie ominie ona także obcokrajowców.

Niedawno informowaliśmy, że z drużyną z Siedleckiego 7 żegnają się: Maciej Kruczek, Kamil Kalinowski, Adam Domogała i Mateusz Bepierszcz, a dziś wiemy, że do tego grona dołączą też: Filip Drzewiecki, Bartłomiej Bychawski, Bartosz Dąbkowski, Kasper Bryniczka i Mateusz Rompkowski.

Reklama

Kontrakty Drzewieckiego, Bychawskiego, Dąbkowskiego i Bryniczki kończą się 31 marca, a umowa Rompkowskiego miała zostać przedłużona za pomocą klauzul. Zawodnik otrzymał pismo z klubu, z którego jasno wynika, że klub nie zamierza skorzystać z tej opcji. Jeden z najlepszych obecnie polskich defensorów może dostać od szefostwa krakowskiego klubu ofertę, ale ta nie będzie z pewnością tak atrakcyjna pod względem finansowym jak poprzednia.

Z naszych informacji wynika, że z drużyną "Pasów" mają pożegnać się też obcokrajowcy na czele z: Miroslavem Kopřivą, Markiem Pačem i Norbertem Abramovem.


Dowiedz się więcej na temat: Comarch Cracovia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje