Reklama

Reklama

Ciarko PBS Bank KH Sanok apeluje o doping

Ciarko PBS Bank KH Sanok prosi fanów o doping i zachęca dodatkowymi zniżkami przy zakupie biletów.

Sanoczanie świetnie rozpoczęli sezon - wygrali cztery pierwsze mecze, choć po ubiegłym, nieudanym sezonie musieli budować niemal zupełnie nową drużynę.

Bardzo dobre wyniki i hokejowa tradycja w Sanoku sprawia, że na początku sezonu frekwencja na meczach jest duża, ale władze klubu chcą zachęcić kibiców do żywszego dopingu.

Oto apel zarządu klubu:

"Ciarko PBS Bank KH Sanok zachęca wszystkich sympatyków i fanatyków Sanockiego hokeja do wspólnego uczestnictwa w dopingu wraz z grupą "ULTRAS STS", która obecnie przebywa na sektorze C6.

Chcemy aby atmosfera sanockiej Areny była miła a zarazem podniosła. Grupa ULTRAS STS jest stała i liczy 20 osób chcemy, aby była ona znacznie większa, gdyż mamy do tego predyspozycje i warunki. Na pewno nie zabraknie adrenaliny i znacznie większych emocji jak przy zwykłym oglądaniu meczu.

Reklama

Kibice, którzy dołączą do grupy dopingującej mogą liczyć na dodatkowe zniżki do biletu. 

Pamiętajcie, razem stanowimy zespół, jesteście dodatkowym zawodnikiem naszej drużyny!

Zarząd klubu i drużyna Ciarko PBS Bank KH Sanok dziękuje wszystkim kibicom za doping i wsparcie w dotychczasowych meczach. Wasza liczna obecność na Arenie w sposób znaczący wpływa na atmosferę w trakcie meczu i dodaje sportowego ducha naszym zawodnikom, co odzwierciedlają dotychczasowe wyniki.

Z wyrazami szacunku

Zarząd Ciarko PBS Bank KH Sanok"

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL