Reklama

Reklama

W połowie czerwca przeprowadzka PZPN

W połowie czerwca PZPN czeka przeprowadzka. Do 25 czerwca związek musi opuścić dotychczasową siedzibę przy ul. Miodowej. Nowa znajdzie się w biurowcu przy ulicy Bitwy Warszawskiej.

W połowie czerwca PZPN czeka przeprowadzka.  Do 25 czerwca związek musi opuścić dotychczasową siedzibę przy ul.  Miodowej. Nowa znajdzie się w biurowcu przy ulicy Bitwy  Warszawskiej.

- Siedzibę przy ul. Miodowej musimy opuścić do 25 czerwca. W związku z tym przeprowadzka do nowej siedziby będzie miała miejsce około 15 czerwca - poinformował rzecznik prasowy PZPN Jakub Kwiatkowski.

Nowe biura przy Bitwy Warszawskiej będą wynajmowane przez trzy lata. Nie wiadomo jednak, czy jeszcze przed Euro 2012 PZPN nie przeprowadzi się do biur na Stadionie Narodowym.

- Prezes Lato cały czas rozmawia z ministrem sportu Mirosławem Drzewieckim na temat zakupu pomieszczeń biurowych na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wszystko uzależnione jest od ceny metra kwadratowego, ale na pewno związek jest zainteresowany tą lokalizacją - dodał Kwiatkowski.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL