Reklama

Reklama

Polski kibic zamordowany w Glasgow

"The Sun" informuje o morderstwie, do którego doszło w Glasgow. 35-letni Polak został zaatakowany przez fanów Rangers. Prawdopodobnym motywem były porachunki kibicowskie.

Według relacji gazety do zdarzenia doszło w niedzielę, kilka godzin po meczu derbowym Celtic - Rangers, zakończonym remisem 1-1, niedaleko domu zamordowanego. Według relacji sąsiadów, przytaczanych przez dziennik, Polak tuż przed zdarzeniem miał powiedzieć: "Jestem fanem Celtiku, ale kogo to obchodzi", po czym zaczął uciekać.

Sprawcy dopadli go na ulicy. Gazeta relacjonuje, że miał "częściowo poderżnięte gardło". Policja przesłuchuje trójkę podejrzanych: dwóch mężczyzn i kobietę.

TCWasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL