Reklama

Reklama

Lukas Podolski ma ofertę z MLS

FC Toronto jest zainteresowane urodzonym w Gliwicach Lukasem Podolskim - podają niemieckie media.

Grał w wielkich firmach, takich jak: Bayern Monachium, Arsenal Londyn i Inter Mediolan. Teraz Podolski występuje w Galatasaray Stambuł, ale być może wkrótce zmieni otoczenie.

Niemiecka gazeta "Express" podaje bowiem, że zawodnikiem z polskimi korzeniami zainteresowane jest FC Toronto z Major Soccer League. 

Jeśli Podolski przystałby na ofertę, to poszedłby w ślady takich zawodników jak David Beckham, Thierry Henry, czy Alessandro Nesta. Oferta zapewne jest kusząca, bo za oceanem gwiazdom z Europy płacą sowicie.

To jednak wcale nie oznacza, że tam Podolski miałby skończyć karierę. Jakiś czas temu wspominał bowiem, że chciałby, aby jego ostatnim klubem był Górnik Zabrze. Podolski urodził się niedaleko stadionu, w pobliskiej Sośnicy. Do tego cała jego rodzina wspiera Górnika.

Dziś w klubie ze Śląska Podolski bardzo by się przydał, bo Górnik zajmuje ostatnie miejsce w Ekstraklasie i bardzo trudno będzie mu uniknąć spadku. Jeśli jednak zdecyduje się na przeprowadzkę za ocean, to możliwość występów w Zabrzu może stanąć pod znakiem zapytania.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy