Reklama

Reklama

Irlandia straciła bramkarza Roba Elliota

Bramkarz piłkarskiej reprezentacji Irlandii Rob Elliot nie będzie mógł wystąpić w rozpoczynających się 10 czerwca mistrzostwach Europy we Francji. Zawodnik Newcastle United nabawił się urazu kolana we wtorkowym meczu towarzyskim ze Słowacją (2-2).

Elliot, który 30 kwietnia skończy 30 lat, opuścił boisko w Dublinie na noszach w 14. minucie. Jak poinformował jego klub, będzie musiał pauzować przez "wiele miesięcy".

To fatalna wiadomość dla Newcastle, które walczy o utrzymanie w Premier League. Do końca sezonu między słupkami będzie występował trzeci bramkarz, ponieważ kilka miesięcy temu więzadła w kolanie zerwał Holender Tim Krul.

Irlandia, która była rywalem Polski w eliminacjach Euro 2016, do turnieju finałowego zakwalifikowała się po barażach. Zagra w grupie E z Belgią, Szwecją i Włochami.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL