Reklama

Reklama

AEK Ateny chce Sosina

Łukasz Sosin to jeden z najlepszych strzelców w historii ligi cypryjskiej. Nic dziwnego, że coraz więcej zagranicznych klubów chciałoby go mieć w swoich szeregach.

Ostatnio pojawiły się doniesienia o tym, jakoby polskim napastnikiem interesowało się kilka klubów greckiej ekstraklasy. Jak dowiedziała się agencja ASInfo, ofertę kupna Polaka zamierza złożyć AEK Ateny.

Reklama

Sosin chętnie zamieniłby Anorthosis Famagustę na znacznie silniejszy klub, tym bardziej że ostatnio na Cyprze mu się nie widzie. Coraz częściej zasiada na ławce rezerwowych. Trener zespołu Temur Kecbaja zapowiedział, że - jeśli pojawi się odpowiednia oferta - pozwoli mu odejść z klubu.

AEK ma problem z napastnikami. W drużynie jest tylko dwóch wartościowych strzelców, Argentyńczycy: Ismael Blanco i Nacho Scocco, a serbski szkoleniowiec Duszan Bajević zapowiada, że chce ściągnąć kolejnych. Zastrzegł, że właśnie Sosin jest tym zawodnikiem, który pasuje do jego koncepcji.

Jakiś czas temu AEK chciał sprowadzić do Aten Miroslava Radovicia z Legii Warszawa, ale ostatecznie oba kluby nie doszły do porozumienia. Grecy za Serba oferowali bowiem tylko pół miliona euro.

Dowiedz się więcej na temat: sosin | AEK Ateny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje