Reklama

Reklama

Brzęczek: Frajerski gol

- Zdobyliśmy punkt z Wisłą Kraków, czyli drużyną mistrza Polski, która od dziewięciu już lat zawsze wygrywała z Górnikiem - powiedział pomocnik zabrzańskiego zespołu, Jerzy Brzęczek - Dzisiaj mogliśmy tę serię przełamać, nie udało się. To trochę boli, bo gola straciliśmy w 84. min po stałym fragmencie gry we frajerski sposób.

Brzęczek nie kryje, że pozytywnym aspektem potyczki z "Białą Gwiazdą" był gol Przemysława Pitrego. - Cieszę się, że Przemek zdobył tę bramkę. Potrzebujemy, by nasi napastnicy wreszcie zaczęli regularnie strzelać. Wtedy będzie to nam przynosiło punkty.

- Sezon jest długi i jestem przekonany, że w końcu wyjdziemy z tej strefy, w której się teraz znajdujemy - dodał Brzęczek - Początek jest trudny i zawsze wprowadza trochę nerwowości w klubie. Trzeba po prostu uwierzyć, że mamy duży potencjał.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy