Reklama

Reklama

NBA - Specjalne koszulki na Boże Narodzenie

Koszykarze dziesięciu zespołów ligi NBA, w tym Washington Wizards, których barwy reprezentuje Marcin Gortat, w meczach zaplanowanych na dzień Bożego Narodzenia wystąpią w specjalnie przygotowanych koszulkach. Zamiast nazwisk na plecach widnieć będą ich imiona.

Wizards 25 grudnia zmierzą się w Nowym Jorky w słynnej Madison Square Garden z Knicks.

Jedynym graczem tego klubu, którego strój nie będzie się różnił od zwyczajowego, będzie Brazylijczyk Nene. Urodził się jako Maybyner Rodney Hilario, jednak używa przydomka, który w języku portugalskim oznacza "malucha". Dodał go do nazwiska w 2003 roku.

W Boże Narodzenie tradycyjnie już rozegrane zostaną także inne atrakcyjnie zapowiadające się spotkania: obrońcy tytułu San Antonio Spurs powalczą z Oklahoma City Thunder, Miami Heat z Cleveland Cavaliers, Chicago Bulls z Los Angeles Lakers, a w Los Angeles Clippers zmierzą się z Golden State Warriors.

Reklama

Świąteczne koszulki wybranych zawodników są już dostępne w oficjalnych sklepach NBA oraz internetowej sprzedaży. Wyjątkowy egzemplarz kosztuje 110 dolarów. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL