Reklama

Reklama

Marc Gasol z poważną kontuzją

Marc Gasol doznał złamania prawej stopy. Hiszpański gwiazdor Memphis Grizzlies szybko nie wróci na parkiety NBA.

Co? Gdzie? Kiedy? Bądź na bieżąco i sprawdź Sportowy Kalendarz!

- Marc jest podstawowym zawodnikiem naszej drużyny i teraz zrobimy wszystko, by jak najszybciej wyzdrowiał. Nie wiemy jednak dokładnie, jak długo potrwa przerwa w jego grze. Nowych informacji będziemy mogli udzielić po przerwie na Mecz Gwiazd - poinformował prezes klubu Chris Walllace.

Hiszpan wystąpił w 52 meczach w tym sezonie. Zdobywał średnio 16,6 pkt i miał siedem zbiórek.

Reklama

Gasol nabawił się kontuzji w poniedziałkowym przegranym meczu z Portland. Opuścił parkiet w pierwszej kwarcie i już nie wrócił.

31-letni koszykarz jest gwiazdą Grizzlies. W zeszłym sezonie został wybrany pierwszym zawodnikiem Memphis w historii do Meczu Gwiazd. W lipcu podpisał nowy, pięcioletni kontrakt.

- Oczywiście, że Marc jest teraz rozczarowany. To wielka strata dla naszej drużyny. Taka strata zabolała nas wszystkich - skomentował trener Dave Joerger.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama