Reklama

Reklama

KSW 23 w pay-per-view za 40 złotych

8 czerwca w trójmiejskiej Ergo Arenie odbędzie się 23. już gala Konfrontacji Sztuk Walki. Podczas KSW 23 kibice obejrzą w akcji m.in. Mameda Chalidowa, Michała Materlę i Mariusza Pudzianowskiego. Obejrzą, o ile zakupią bilet na galę lub wykupią transmisję w usłudze pay-per-view.

To będzie druga gala KSW, do której dostęp będzie odpłatny. Wcześniej w PPV transmitowana była 20., jubileuszowa gala. Dostęp wykupiło wówczas blisko 100 tysięcy osób.

- Wydaje mi się, że jak na dyscyplinę tak młodą w Polsce jest to dość poważny i fajny wynik. Ustaliliśmy z Polsatem, że będziemy rozwijać ten system w sportach walki. Jesteśmy pionierami w tym systemie i przyjęliśmy, że co druga gala będzie transmitowana w PPV, czyli najbliższa będzie w PPV, a kolejna w systemie otwartym - mówi Martin Lewandowski, współwłaściciel KSW.

8 czerwca w Ergo Arenie w walce wieczoru Mamed Chalidow zmierzy się z doświadczonym Melvinem Manhoefem. Ponadto odbędą się m.in. dwie walki o pas: Michał Materla i Kendall Grove powalczą o pas w kategorii do 84 kg, a Karolina Kowalkiewicz i Marta Chojnoska (limit wagowy 55 kg) będą rywalizować o tytuł pierwszej mistrzyni KSW wśród pań.

Reklama

Dostęp do KSW 23 będzie można wykupić za pośrednictwem Cyfrowego Polsatu i ipla.tv. Koszt - 40 złotych.

Oto pełna karta walk na KSW 23:

Walka wieczoru:

Mamed Chalidow - Melvin Manhoef (kategoria 84 kg)

Pozostałe walki:

Mariusz Pudzianowski - Sean McCorkle (kategoria open)

Michał Materla - Kendall Grove (kategoria 84 kg, walka o pas KSW)

Aslambek Saidow - Ben Lagman (kategoria 77 kg)

Karolina Kowalkiewicz - Marta Chojnoska (kategoria 55 kg, walka o pas KSW)

Mateusz Piskorz - Luiz Ricardo Simon (kategoria 77 kg)

Mateusz Zawadzki - Mateusz Gamrot (kategoria 70 kg)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne