Reklama

Reklama

Kontuzja Jana Błachowicza. Walka przełożona

Niestety, walka Jana Błachowicza z Aleksandarem Rakiciem w UFC nie dojdzie do skutku w planowanym terminie. Wszystko dlatego, że jak poinformował Łukasz "Juras" Jurkowski, polski wojownik doznał kontuzji.

26 marca 2022 roku w Columbus, kolejną walkę w UFC planował stoczyć Jan Błachowicz. Polak miał zmierzyć się z Aleksandarem Rakiciem. Niestety wiemy już, że do tego pojedynku w planowanym terminie nie dojdzie. Wszystkiemu winny jest uraz Błachowicza, o którym za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował Łukasz "Juras" Jurkowski.

"Jan Błachowicz kontuzjowany. Walka marcowa przełożona. Zdrowia Janko!" - napisał na Twitterze "Juras". 

Czytaj także: Artur Szpilka będzie walczył w MMA

Niestety nie wiadomo dokładnie, co stało się z Błachowiczem, ani jak poważny jest jego uraz. Miejmy nadzieję, że to tylko chwilowe problemy i Polak jak najszybciej wróci do oktagonu. Niebawem powinien potwierdzić się nowy termin starcia z Rakiciem.

Swoją ostatnią walkę Błachowicz stoczył na gali UFC 267. Wtedy wszedł do oktagonu z Gloverem Teixeirą (33-7, 18 KO, 10 SUB). Brazylijczyk zwyciężył przez duszenie zza pleców w drugiej rundzie. Tym samym polski zawodnik stracił pas mistrzowski.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy