Reklama

Reklama

Egan Bernal zderzył się z autobusem

Egan Bernal trafił do szpitala po wypadku w czasie treningu. Według wstępnych relacji zwycięzca Tour de France z 2019 roku zderzył się z autobusem.

Jak donoszą kolumbijskie media, Bernal miał uderzyć w zaparkowany autobus i stracić przytomność. Został przetransportowany do szpitala.

Wypadek potwierdziła także drużyna Bernala, INEOS Grenadiers, wydając krótki komunikat. Napisano, że kolarz odzyskał już przytomność po przewiezieniu do szpitala.

Egan Bernal miał wypadek podczas treningu

Według policji kolarz nie doznał poważnych obrażeń, choć zderzenie nie należało do lekkich. Potwierdzają to zdjęcia autobusu, w który uderzył Bernal. Widać na nim głębokie wgniecenie.

Nie wiadomo jeszcze, jak wypadek wpłynie na przygotowania Bernala do najważniejszej imprezy sezonu, jaką będzie dla niego Tour de France. Impreza we Francji zaplanowana jest na początek lipca.

Reklama

WG

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama