Reklama

Reklama

Wisła Płock. Maciej Bartoszek przedłużył kontrakt z "Nafciarzami"

Maciej Bartoszek w przyszłym sezonie będzie trenerem Wisły Płock. Szkoleniowiec podpisał kontrakt na sezon 2020/21.

Bartoszek w końcówce sezonu przejął zespół "Nafciarzy" po Radosławie Sobolewskim. Zdecydował się podpisać kontrakt do końca sezonu, zaledwie na sześć spotkań. 

Drużyna pod wodzą Bartoszka wygrała dwa spotkania, dwa zremisowała i dwa przegrała. Pozwoliło jej to zająć 12. miejsce w ligowej tabeli na koniec sezonu.

Bartoszek na dłużej w Wiśle Płock

Teraz płocczanie poinformowali, że trener przedłuży z klubem kontrakt na następny sezon. - Jestem trenerem, a nie "strażakiem" - przekonuje szkoleniowiec w klipie Wisły Płock.


44-letni Bartoszek może pochwalić się już sporą listą prowadzonych klubów. W ostatnich latach dwukrotnie był szkoleniowcem Korony Kielce oraz Chojniczanki. Prowadził także m.in. Termalicę, Zawiszę Bydgoszcz, Legionovię oraz Pelikana Łowicz.

Reklama

Ekstraklasa: wyniki, tabela, terminarz, strzelcy

WG

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama