• 6 .Pogoń Szczecin (13 pkt.)
  • 7 .Jagiellonia Białystok (12 pkt.)
  • 8 .Wisła Kraków (11 pkt.)

Wisła Płock - Broendby IF 1-1 w sparingu

W rozegranym w Opalenicy sparingu Wisła Płock zremisowała 1-1 (1-0) z finalistą Pucharu Danii, czwartą drużyną tamtejszej ekstraklasy i potencjalnym rywalem Lechii Gdańsk w II rundzie eliminacyjnej Ligi Europejskiej - Broendby IF.

W duńskim zespole wystąpili m.in. Kamil Wilczek i były zawodnik Lecha Poznań Paulus Arajuuri.

Prowadzenie dla "Nafciarzy" uzyskał Alen Stevanović w 13. minucie, wyrównał na sześć minut przed końcem Mikael Uhre.

Wisła Płock - Broendby IF 1-1 (1-0)

Bramki: 1-0 Stevanović (13.), 1-1 Uhre (84.).

Wisła Płock: (I połowa) Bartłomiej Żynel - Patryk Stępiński, Michał Marcjanik, Jarosław Fojut, Piotr Tomasik - Olaf Nowak, Dominik Furman, Damian Rasak, Ricardinho, Alen Stevanović - Oskar Zawada. (II połowa) Thomas Dähne - Cezary Stefańczyk, Damian Michalski, Alan Uryga, Titas Milašius - Mateusz Bochnak, Mateusz Szwoch, Bartłomiej Sielewski, Patryk Leszczyński (69. Adrian Szczutowski), Giorgi Merebaszwili - Karol Angielski.