Reklama

Reklama

Wisła Kraków. Damian Pawłowski wypożyczony do Stali Mielec

Damian Pawłowski został wypożyczony z Wisły Kraków do Stali Mielec. Pomocnik wciąż posiada status młodzieżowca.

21-letni piłkarz pochodzi ze Szczecina i tam właśnie stawiał swoje pierwsze kroki w przygodzie z piłką. Latem 2019 roku zmienił jednak Pogoń Szczecin na Wisłę Kraków.

W zeszłym sezonie Pawłowski zanotował 11 spotkań, notując jedną asystę. W oczach Artura Skowronka nie miał jednak najwyższych notowań.

Defensywny pomocnik do końca sezonu będzie zawodnikiem Stali Mielec, która zdecydowała się wypożyczyć Pawłowskiego. Stal jest tegorocznym beniaminkiem Ekstraklasy.

O ile ze strony piłkarza wydaje się to zrozumiały ruch, bowiem w Stali może liczyć na rozsądną liczbę minut na boisku, tak może dziwić, że "Biała Gwiazda" lekką ręką oddaje sprawdzonego już w Ekstraklasie młodzieżowca.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy