Reklama

Reklama

Pascal atakuje Stevensona: Bądź mężczyzną!

Jean Pascal (29-2-1, 17 KO) nie ustaje w dążeniu do wielkiego kanadyjskiego starcia z Adonisem Stevensonem (24-1, 20 KO). - Nie płacz, tylko bądź mężczyzną i się zgódź - naciska na swojego rodaka.

Obóz Stevensona jak na razie nie wyraża dużego zainteresowania tym pojedynkiem. Przynajmniej nie na warunkach, jakie proponuje sztab Pascala, który chce równego podziału pieniędzy.

Promotor "Supermana" Yvon Michel tłumaczy, że w sytuacji, gdy jego zawodnik jest mistrzem świata, takie rozwiązanie nie wchodzi w grę. Pascal jednak nalega.

- Nie rycz. Nie zasługujesz na swój pseudonim. Kibice powinni cię nazywać Adonis "Super Marionetka" Stevenson. Jesteś marionetką Ala Haymona. Przyjąłbyś wyzwanie, gdybyś miał jaja, chociaż w to, że je posiadasz, akurat wątpię. Bute z pewnością ma większe jaja od ciebie. Możesz się ukrywać, ale wiem gdzie cię znaleźć - stwierdził były czempion.

Reklama

Stevenson, który w ostatnim pojedynku pokonał Andrzeja Fonfarę, na ring ma powrócić w grudniu. Wśród jego potencjalnych rywali wymienia się Gabriela Campillo i Umberto Savigne’a.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje