Reklama

Reklama

Masternak spokojny przed walką z Drozdem

- Od czasu ostatniej walki ani razu nie byłem na siłowni - zdradza Mateusz Masternak (30-0, 22 KO), który już w sobotę w Moskwie przystąpi do pierwszej obrony tytuł mistrza Europy kategorii cruiser, mając za rywala groźnego Grigorija Drozda (36-1, 25 KO).

Wrocławianin wyjdzie do ringu jako przedostatni, czyli tuż przed walką Kliczko-Powietkin. Tamto starcie pokaże stacja HBO za oceanem, ale "Master" nie odczuwa obciążenia z tego powodu.

- Jestem spokojnym człowiekiem, więc staram się do wszystkiego podchodzić spokojnie - dodał obrońca pasa EBU, który do stolicy Moskwy uda się ze swoją żoną.

Na początku przygotowań Polak sparował ze wschodzącymi gwiazdami wagi ciężkiej, jak choćby Denis Bojcow czy Kubrat Pulew. Na ostatnim etapie sparingpartnerami byli już dwaj uznani, lecz i lżejsi zawodnicy dywizji półciężkiej - Karo Murat (25-1-1, 15 KO), który pod koniec października zmierzy się z legendarnym Bernardem Hopkinsem, a także Robert Woge (12-0, 10 KO), znany polskim kibicom ze zwycięstwa na początku czerwca nad naszym Darkiem Sękiem.

Reklama

Przypomnijmy, że bezpośrednią relację z gali w Moskwie przeprowadzi Polsat Sport. Początek studia już od 17:30.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje