Reklama

Reklama

Joshua - Pulew. Zabrakło biletów. Anglik chce boksować do czterdziestki

W Wielkiej Brytanii nie mają problemów ze sprzedawaniem biletów. Aż 70 tysięcy wejściówek na starcie Anthony'ego Joshuy (19-0, 19 KO) z Kubratem Pulewem (25-1, 13 KO) rozeszło się jak świeże bułeczki!

Pojedynek o pasy WBA/IBF wagi ciężkiej odbędzie się 28 października na wielkim stadionie w Cardiff. Do obiegu trafią jeszcze dodatkowe bilety w cenie od 40 do 300 funtów. Jak więc widać, póki co AJ jest na tyle sławny i popularny, że nie potrzebuje Kliczki, by zapełniać kolejne stadiony...

Jednym ze sparingpartnerów angielskiego mistrza będzie Robert Helenius (25-1, 16 KO). Czempion nie zamierza lekceważyć rywala. Etyka pracy zaczerpnięta z obozu Władimira Kliczki ma go przygotować na starty na najwyższym poziomie aż do czterdziestego roku życia.

Reklama

- Chciałbym boksować do czterdziestki. Jeśli dba się o siebie, to w sumie w dzisiejszych czasach nic nadzwyczajnego. Z obecną wiedzą i odpowiednią regeneracją, sportowcy mogą utrzymywać swoje ciało w dobrym stanie znacznie dłużej niż kiedyś - stwierdził Joshua.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy