Reklama

Reklama

Bitwa o Gniew II już 5 marca

Już za ponad tydzień – 5 marca odbędzie się następna gala Queensberry Polska „Bitwa o Gniew II”. Na zamku w Gniewie swoje walki stoczy wielu świetnych pięściarzy.

Poznajmy kartę walk:

  • Paweł Augustynik vs Max Miszczenko,
  • Abdulkhay Sharakhmatov vs Stephen Jackson,
  • Ryszard Lewicki vs Piotr Brzoska,
  • Karol Długosz vs Krzysztof Stawiarski,
  • Wiktor Szadkowski vs Eryk Ciesłowski,
  • Kamil Mroczkowski vs Artsiom Charniakevich

Na temat gali wypowiedział się sam Frank Warren podczas programu "Koloseum". Legenda świata boksu przyznaje, że jest zadowolony ze współpracy z telewizją Polsat, która w ich opinii pozwala przywrócić wielkość polskiego boksu. Wypowiedział się także w kwestii współpracy swojego syna z polskim biznesmenem, który zajmuje się organizacją federacji. Jak mówił podczas programu Frank Warren, Mariusz Krawczyński i jego syn Francis współpracują razem, robią świetną robotę i im w pełni ufa.

Reklama

Frank Warren podczas wydania programu komentuje walkę wieczoru Pawła Augustynika z Maxem Miszczenko. Ten pierwszy będzie bronił pasa WBC International Silver w wadze półciężkiej. Na pewno obaj będą chcieli udowodnić kto tutaj jest numerem jeden, kto jest szeryfem i największym kozakiem. Kibice będą zadowoleni - przyznaje założyciel Queensberry Promotion.

"Czekam na tą walkę. I wiem, że fani także w Anglii nie mogą się jej doczekać. Kto wygra, ten będzie i tu, i w Polsce - dużą gwiazdą." - mówił Warren dla Polsatu Sport.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje