Reklama

Reklama

Adamek o Salecie: Chłopaka zżera zazdrość

Tomasz Adamek w "Super Expressie" odniósł się do słów Przemysława Salety, który stawia na Artura Szpilkę w walce z nim. "Nie mam kontaktu z Przemkiem, ale najwyraźniej chłopaka zżera zazdrość" - powiedział "Góral".

Były mistrz Europy w wadze ciężkiej Przemysław Saleta jest bodaj jedynym ekspertem, który bez wahania stawia na zwycięstwo Artura Szpilki (16-1, 12 KO) w walce z Tomaszem Adamkiem (49-3, 29 KO). - Poza doświadczeniem w każdym aspekcie Szpilka jest lepszy od Adamka, który jest na równi pochyłej. Pozostaje pytanie, czy wytrzyma ciśnienie? - mówi Saleta. Na odpowiedź "Górala" nie trzeba było długo czekać...

"Nie mam kontaktu z Przemkiem, ale najwyraźniej chłopaka zżera zazdrość... Ja wiem, że ma jakieś problemy z dzieckiem, czytałem coś na Internecie. Nerkę bodajże oddał córce. Życzę mu wszystkiego najlepszego. Będę się modlił za niego, żeby Pan Bóg dał mu siły nieść swój krzyż. Tak trzeba. A zazdrość była, jest i będzie" - skwitował blisko 38-letni Adamek w rozmowie z "Super Expressem".

Reklama

Gala Polsat Boxing Night: Chwila Prawdy, której główną atrakcją będzie starcie Adamek-Szpilka, odbędzie się w sobotę 8 listopada w Krakowie. Transmisję w systemie PPV przeprowadzi Cyfrowy Polsat.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje