Reklama

Reklama

25 kwietnia Kliczko znów wejdzie do ringu

Władymir Kliczko (63-3, 53 KO) stoczy kolejną walkę 25 kwietnia w hali Barclays Center na Brooklynie - poinformował menedżer Ukraińca Bernd Boente.

Rywal nie został jeszcze zakontraktowany, ale wszystko wskazuje na to, że będzie nim Amerykanin Bryant Jennings (19-0, 10 KO).

- Umowa nie została podpisana, przypieczętowaliśmy natomiast wszystko uściskiem dłoni i zbliżamy się do oficjalnej finalizacji. Warunki są bardzo dobre dla obu stron. Ta walka to będzie duże wydarzenie - stwierdził Boente.

Dla Kliczki będzie to pierwszy występ w USA od siedmiu lat. "Dr Stalowy Młot" będzie się do niego przygotowywać od początku do końca na Florydzie, pomijając tradycyjny obóz w Austrii.

Reklama

38-latek od kilku dni jest szczęśliwym ojcem i chce być podczas treningów blisko córki oraz swojej partnerki życiowej Hayden Panettiere.

Zainteresowanie występem Ukraińca wyrażała też inna nowojorska hala, Madison Square Garden, jednak Boente przyznał, że oferta niegdysiejszej mekki boksu nie mogła się równać z tą, którą zaproponowali przedstawiciele jej znacznie młodszej siostry.

- W Barclays naprawdę chcieli tej walki. Myśleli o Władymirze już podczas otwarcia hali. Cieszymy się, że w końcu tam wystąpi. Zwiedziłem całą arenę, jest fantastyczna. To jedna z najlepszych hal, jakie widziałem - powiedział Boente.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy