Reklama

Reklama

Tenis. Kaja Juvan przeprosiła Igę Świątek

Kaja Juvan we wtorkowym meczu drugiej rundy turnieju WTA w Melbourne przegrała z Igą Świątek. Po zakończeniu spotkania nie pożegnała się z Polką przy siatce. Za swoje zachowanie przeprosiła, tłumacząc się obowiązującymi protokołami.

Juvan i Świątek prywatnie są przyjaciółkami, toteż ich starcie w turnieju w Australii miało dodatkowy, ciekawy smaczek. Lepsza okazała się nasza rodaczka, która wygrała 2:6, 6:2, 6:1.

Po ostatniej piłce zawodniczki nie pożegnały się w tradycyjny sposób przy siatce. W środę nad ranem polskiego czasu Słowenka wyjaśniła powody takiego zachowania.

- Przepraszam, że po meczu cię nie przytuliłam. Nie boli mnie porażka, to tylko protokół - napisała na swoim instagramowym profilu, odnosząc się do obowiązujących w dobie pandemii koronawirusa obostrzeń.

Reklama

Świątek zmagania w Melbourne zakończyła na trzeciej rundzie, przegrywając z Jekateriną Aleksandrową (4:6, 2:6).

TC

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie!

Sprawdź!

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy