Reklama

Reklama

Kamil Stoch musi poczekać na powrót na skocznię

Od ubiegłego tygodnia kibice skoków narciarskich oczekują na dobre wieści w sprawie Kamila Stocha, który doznał kontuzji kostki. Okazuje się jednak, że na powrót trzykrotnego mistrza olimpijskiego na skocznię musimy jeszcze trochę poczekać.

Kamil Stoch w środę w minionym tygodniu doznał kontuzji kostki i nie mógł wystąpić w zawodach Pucharu Świata w Zakopanem.

Kibice oczekują teraz na dobre informacje, w których dowiedzą się, że trzykrotny mistrz olimpijski będzie mógł wrócić do treningów na skoczni. Czasu nie zostało wiele w obliczu zbliżających się igrzysk olimpijskich w Pekinie.

Stoch jest intensywnie rehabilitowany i przechodzi badania.

Jak poinformował Sebastian Parfjanowicz z TVP Sport, skoczek nie może jednak jeszcze wrócić do skakania. Jego absencja od treningów na skoczni potrwa jeszcze przynajmniej trzy dni.

Reklama

Czytaj też: Koniec marzeń o kryształowej kuli? Skoczek nie może wziąć udziału w zawodach


 

 

 

 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy