Reklama

Reklama

PHL. Energa Toruń - Tauron KH GKS Katowice 2-6

Tauron KH GKS Katowice pokonał na wyjeździe Energę Toruń 6-2 w meczu kończącym 34. kolejkę PHL.

Lider, który w ostatnim czasie przechodził kryzys, tym razem pewnie zgarnął komplet punktów.

Dwie bramki dla gości strzelił Patryk Wronka, który jest liderem klasyfikacji kanadyjskiej w PHL z 46 punktami (18 bramek i 28 asyst).

KH Energa Toruń - Tauron KH GKS Katowice 2-6 (1-1, 0-2, 1-3)

Bramki: 0-1 Martin Čakajík (1), 1-1 Robert Karczocha (14.), 1-2 Patryk Wronka (31.), 1-3 Marek Strzyżowski (38.), 1-4 Patryk Wronka (44.), 1-5 Jesse Jyrkkio (50.), 2-5 Siemion Garszyn (53.), 2-6 Maciej Urbanowicz (55.).

Kary: Energa - 8 minut; GKS - 12 minut. Widzów 2300.

Tabela PHL 2020/2021

1.GKS Tychy3625326151-9183+60
2.JKH GKS Jastrzębie3625308152-8081+72
3.Energa Toruń36212211127-8069+47
4.GKS Katowice36176013109-7763+32
5.Re-Plast Unia Oświęcim36180810105-9462+11
6.Comarch Cracovia36171612128-10059+28
7.Tauron Podhale Nowy Targ36155214102-8957+14
8.Ciarko STS Sanok3611212274-11538-41
9.Zagłębie Sosnowiec365232688-16022-72
10.Stoczniowiec Gdańsk362003440-1916-151

Mecze w następnej kolejce:

6 stycznia

KH Energa Toruń - GKS Tychy (17.00)

Reklama

PGE Orlik Opole - Comarch Cracovia (17.00)

Unia Oświęcim - JKH GKS Jastrzębie (17.00)

Automatyka Gdańsk - Tauron KH GKS Katowice (19.00)

29 stycznia

Węglokoks Kraj Polonia Bytom - TatrySki Podhale Nowy Targ (17.00)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje