PHL. Comarch Cracovia - Energa Toruń 2-3

Hokeiści Comarch Cracovii niespodziewanie przegrali u siebie 2-3 z Energą Toruń w meczu Polskiej Hokej Ligi.

Było to, rozegrane awansem, spotkanie 38. kolejki.

Walczący o udział w play-off hokeiści z Torunia po pierwszej tercji przegrywali 0-1, gdy bramkę zdobył Tomi Leivo.

Po dwóch odsłonach było 1-1, ale w trzeciej dwukrotnie Michał Kalinowski trafił do bramki "Pasów". Gospodarze odpowiedzieli tylko trafieniem Jirziego Guli.

Mecz awansem z 38. kolejki: Comarch Cracovia - Energa Toruń 2-3 (1-0, 0-1, 1-2)

Bramki: 1-0 Tomi Leivo (2), 1-1 Igor Fieofanow (32), 1-2 Michał Kalinowski (42), 1-3 Michał Kalinowski (45), 2-3 Jirzi Gula (45).

Kary: Cracovia - 6, Energa - 30 minut w tym Bartosz Fraszko 10 minut za niesportowe zachowanie. Widzów: 300.

W 38. minucie Kasper Bryniczka (Comarch Cracovia) nie wykorzystał rzutu karnego. Jego strzał obronił Patrik Spesny.